Jeśli masz już kamerkę sportową GoPro lub drona GoPro Karma, to możesz zastanowić się nad dodatkowymi akcesoriami, które mogą ułatwić Tobie robienie zdjęć i kręcenie filmików. Prezentowane przez nas gadżety do GoPro sprawdzą się w niejednej sytuacji i dadzą możliwość nagrania wyjątkowych ujęć.

GoPro Smart Remote

GoPro Smart Remote to wodoszczelny pilot do kamer Gopro. Dzięki niemu możesz sterować kamerą GoPro z odległości nawet do 180 metrów. Możesz go zamontować na rękę lub na plecak. Pilot ma wbudowany wyświetlacz, dzięki któremu masz podgląd widoku z kamery. Poza tym ma funkcję TAG, która pozwala na oznakowanie konkretnego momentu nakręconego filmiku.

GoPro Video Lightning system

GoPro Video Lightning system to wodoszczelny zestaw oświetleniowy idealny dla każdego nurka – zarówno dla początkującego, jak i profesjonalisty. Zestaw jest wykonany z anodowanego aluminium wygrawerowanego laserowo. Gadżet zdecydowanie wart swojej ceny.

Plecak do GoPro

Wszystkie akcesoria do kamery GoPro możesz teraz spakować do plecaka do GoPro. Jest całkiem poręczny i da Ci możliwość przymocowania kamery GoPro na kilka różnych sposobów. Jest to niezawodny, wielofunkcyjny plecak.

Cechuje go odporność na trudne warunki pogodowe. Dzięki wbudowanemu systemowi mocowania wysięgnika łatwo zamontujesz Twoją kamerkę sportową GoPro. Plecak jest kompatybilny z wszystkimi kamerami GoPro. Dodatkowo zakończony jest adapterem, który pozwala na obrót 360 stopni i mocowanie szybkozłączki zatrzaskowej.

GoPro Fetch Dog Harness

Uchwyt GoPro Fetch Dog Harness został zaprojektowany specjalnie dla Twojego czworonoga. Jest odpowiedni dla praktycznie wszystkich raz psów – zarówno tych mniejszych, jak i tych większych. Można go zastosować nawet u psa o wadze do 54 kg. Montaż uchwytu może być zarówno na brzuchu, jak i plecach zwierzęcia.

Uchwyt wykonany jest z materiału łatwego do utrzymania w czystości. GoPro Fetch Dog Harness jest wodoodporny, więc Twój pies może swobodnie wskakiwać w kałuże, a nawet pływać. Miękka konstrukcja tego uchwytu spowoduje, że Twój pupil nie odczuje jej na sobie. GoPro Fetch Dog Harness da Ci niespotykaną możliwość zobaczenia świata oczami Twojego zwierzaka.