Jeśli jesteś posiadaczem kamery GoPro i zastawiasz się teraz jakie akcesoria GoPro dokupić, to dobrze trafiłeś. Chcesz wyposażyć swoją sportową kamerkę w akcesoria do kamer GoPro? Kombinujesz, co może się Tobie przydać w czasie wakacyjnego wyjazdu? Akcesoria do GoPro przydadzą się Tobie szczególnie jeśli cenisz sobie dobrą jakość i funkcjonalność sprzętu. Ułatwią korzystanie z kamery, a niejednokrotnie będą wręcz niezastąpione. Zanim odwiedziesz sklep – ten stacjonarny lub internetowy – mamy kilka propozycji dla Ciebie.

GoPro Smart Remote

Ciekawą propozycją jest wodoszczelny pilot do kamer Gopro – GoPro Smart Remote. Dzięki niemu sterujesz swoją kamerą z odległości nawet 180 metrów. Pilot ma wbudowany wyświetlacz, dzięki czemu masz podgląd widoku z kamery. Możesz go zamontować na ręce lub na plecaku. Poza tym posiada funkcję TAG, która pozwala na oznakowanie konkretnego momentu filmu.

GoPro chesty

Inną propozycją są szelki montażowe GoPro chesty – super rozwiązanie do wszelkiego rodzaju sportów ekstremalnych. Dzięki szelkom możesz zamocować kamerę GoPro na klatce piersiowej i nagrać unikalne filmiki, które zachwycą Twoich znajomych.

GoPro Float

GoPro Float to gąbka wypornościowa, dzięki której Twoja kamerka nie ma szans na zatonięcie. Gąbka jest w intensywnie pomarańczowym kolorze, więc łatwo będzie ją znaleźć na wodzie. Razem z nią bez trudu znajdziesz Twój sprzęt, ponieważ gąbkę mocuje się do obudowy GoPro.

GoPro Anti Fog Inserts

GoPro Anti Fog Inserts – czyli wkładki pochłaniające wilgoć – to tak zwany must have dla miłośników sportów wodnych. Mogą się przydać w wielu sytuacjach, zwłaszcza jeśli kochasz freediving albo wakeboard.

GoPro Case Black

Akcesoria GoPro to również pokrowce. GoPro Case Black to bardzo poręczne etui, które da Ci możliwość bezpiecznego przechowywania nie tylko Twojej kamery, ale i najpotrzebniejszych akcesoriów.

Gdzie kupować akcesoria do kamer GoPro?

Kupuj tylko oryginalne akcesoria do GoPro. Szukaj przede wszystkim polskiego dystrybutora tego typu sprzętu. Zobacz, co ma do zaoferowania Twój sklep – najlepiej ten sprawdzony.