Seria kamer GoPro Hero to ciekawa propozycja amerykańskiego producenta dla tych, którzy nie tylko cenią sobie nowinki techniczne, ale przede wszystkim chcą wysokiej jakości sprzętu, który uwieczni wyjątkowe chwile.

Jeśli uprawiasz sporty ekstremalne lub po prostu chcesz utrwalić czas spędzany ze znajomymi, to warto zdecydować się na kamerkę sportową z serii GoPro Hero. Nawet jeśli po prostu biegasz i chcesz dokumentować swoje treningi, to warto kupić sprzęt, który spełni Twoje oczekiwania pod względem jakości nagranego materiału.

Dobre parametry

Kamera GoPro Hero 6 Black ma procesor obrazu GP1. Jest on niezwykle wydajny i imponujący pod względem parametrów. Ma doskonałą jakość obrazu i stabilizację nagrywania oraz możliwość sterowania za pomocą komend głosowych. W porównaniu ze starszymi modelami GoPro Hero szybciej odświeża ekran, ma bardziej płynne przewijanie menu kontekstowego, szybciej reaguje na dotyk ekranu. Ma też mniejszą ilość szumów w słabych warunkach oświetleniowych.

QuikStories

Największą zaletą jest funkcjonalność o nazwie QuikStories. Kamera GoPro z łatwością prześle nagrany materiał do Twojego telefonu i już po chwili będziesz miał przetworzony i zmontowany filmik. Co więcej, zanim Twoja kamera GoPro rozpocznie nagrywanie, możesz ustawić czterokrotny zoom w FullHD.

Zawsze na powierzchni

Wśród akcesoriów, które mogą się Tobie przydać w trakcie użytkowania kamery GoPro Hero 6 Black możemy wymienić gąbkę wypornościową GoPro Float, dzięki której Twoja kamerka nie ma szans na zatonięcie. Gąbka jest w intensywnie pomarańczowym kolorze, więc łatwo będzie ją znaleźć. Gąbkę mocuje się do obudowy GoPro.

Bezpieczny futerał

Akcesoria GoPro to również pokrowce. GoPro Case Black jest to bardzo poręczny futerał, który da Ci możliwość bezpiecznego przechowywania kamery i najpotrzebniejszych akcesoriów.

Uchwyt GoPro

Przykładem takiego uchwytu jest krótki uchwyt do GoPro typu Shorty. Jest to idealny gadżet, jeśli nie zależy Tobie teleskopowym uchwycie, tylko szukasz statywu, który zmieści się w kieszeni spodni. Maksymalna długość uchwytu po jego rozłożeniu to 22,7 cm. Po złożeniu zajmuje jedynie 11,7 cm.