Najnowsza kamera z serii GoPro Hero – GoPro Hero 7 – to absolutny hit. Jest to obecnie najbardziej zaawansowana kamera sportowa amerykańskiej marki GoPro. Kamera GoPro Hero 7 daje możliwości, które zmienią całkowicie Twoje myślenie o nagrywaniu ważnych dla Ciebie chwil. W jakie nowości wyposażyli ją producenci?

Wyśrubowane parametry

Kamera GoPro Hero 7 posiada wszystkie atuty kamery GoPro Hero 6, m.in. wytrzymałą obudowę, która jest wodoodporna nawet do 10 metrów oraz czytelny i intuicyjny w obsłudze ekran LCD. Kamera GoPro Hero 7 Black może nagrywać w rozdzielczości 4K w prędkości 60 klatek/s oraz FullHD 1080p w 240 klatkach/s. Może też robić zdjęcia JPEG i RAW o rozdzielczości 12MP. Wydajniejsze niż w poprzednich modelach podzespoły przekładają się na większą płynność działania sprzętu.

Mocne strony

Kamera GoPro Hero 7 Black, kamera GoPro Hero 7 Silver i kamera GoPro Hero 7 White mogą być sterowane za pomocą komend głosowych, dają możliwość robienia zdjęć pojedynczych, w serii i poklatkowych. Wzmocniony pamięcią operacyjną procesor obrazu z łatwością obsługuje wysokie czułości matrycy nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Relacja na żywo

GoPro Hero 7 ma też możliwość streamingu na żywo na platformę Facebook Live. Dzięki temu podzielisz się na żywo przeżyciami z Twoich wypadów, a materiał może być zapisany na karcie microSD. Relacja live to znakomity sposób podzielenia się na gorąco Twoimi wrażeniami z wyjazdu ze znajomymi i rodziną.

Wszystko, co najlepsze

Kamera GoPro Hero 7 Black, kamera GoPro Hero 7 Silver i kamera GoPro Hero 7 White mają nowy tryb Timewarp, który stabilizuje zdjęcia poklatkowe. Posiadają również stabilizację HyperSmooth, która eliminuje drgania na Twoim nagraniu – niezależnie od tego, czy są to ujęcia z wakacyjnej podróży, jazdy na rowerze czy kitesurfingu.

Autowyzwalacz

Nowością w kamerze GoPro HERO 7 Black jest także samowyzwalacz, który znacząco usprawnia robienie zdjęć. Możesz ustawić timer i zrobić wysokiej jakości zdjęcie bez konieczności sterowania kamerką za pomocą GoPro App, pilota Smart Remote, czy komendy głosowej.