GoPro to znany od kilkunastu lat amerykański producent kamer sportowych. Jest to obecnie niekwestionowany lider tej branży, a jego celem jest uczestniczenie w życiu pasjonatów sportów ekstremalnych na całym świecie.

GoPro, czyli jak to się zaczęło

Wszystko zaczęło się w 2002 roku, kiedy Nick Woodman – surfer i motorowodniak – stwierdził, że chce uwieczniać chwile spędzane na wodzie i dzielić się nimi z przyjaciółmi. Początki jego firmy były bardzo skromne, ale Woodman się nie zrażał. Dzięki sile charakteru może się dzisiaj pochwalić sprzedażą ponad 26 milionów kamer GoPro w ponad 100 krajach świata – w tym również w Polsce.

Kamera GoPro i jej zalety

Kamery sportowe GoPro są niewielkich rozmiarów i przydadzą się wszystkim miłośnikom sportów ekstremalnych. Kamera GoPro Hero ma wiele mocnych stron – w tym wysokiej jakości wykonanie, dużą wytrzymałość, wodoszczelność i doskonałej jakości filmowanie. Kamera GoPro Hero sprawdzi się nie tylko do biegania, czy pływania, ale też do jazdy na snowboardzie, czy latania paralotnią.

Komu przyda się kamera GoPro?

Sprzęt GoPro jest stworzony dla wszystkich, którzy chcą zatrzymać wyjątkowe chwile w kadrze. Mogą dzielić się nimi na żywo, co umożliwia najnowsza kamera GoPro Hero 7. Streaming może zapewnić dużą oglądalność wśród internautów, więc jeśli chcesz się pokazać szerszej widowni, to warto kupić tego typu sprzęt. Warto też wiedzieć, że GoPro to nie tylko kamery sportowe, ale i drony, akcesoria i aplikacje.

Najnowsza kamera GoPro Hero 7

Kamera GoPro Hero 7 posiada wytrzymałą obudowę, która jest wodoodporna nawet do 10 metrów oraz czytelny i intuicyjny w obsłudze ekran LCD. Kamera GoPro Hero 7 nagrywa materiał w bardzo wysokiej rozdzielczości, może być sterowana za pomocą komend głosowych, daje możliwość robienia zdjęć pojedynczych, w serii i poklatkowych.

Wzmocniony pamięcią operacyjną procesor obrazu z łatwością obsługuje wysokie czułości matrycy nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Kamera GoPro Hero 7 posiada tryb Timewarp, który stabilizuje zdjęcia poklatkowe. Posiada również stabilizację HyperSmooth, która eliminuje drgania na nagraniu.