Jeśli masz już fajną kamerkę sportową, to teraz czas na uchwyt do GoPro. Uchwyty GoPro mają różne właściwości, ale łączy je jedno – pomogą Ci ustabilizować obraz przy robieniu ujęć i posłużą jako kompaktowy statyw. Może uchwyt obrotowy GoPro albo krótki uchwyt do GoPro? Na wakacjach albo wypadach sportowych są szczególnie przydatne, kiedy chcesz zrobić dużą ilość wysokiej jakości zdjęć i filmów.

Uchwyty GoPro – GoPro El Grande Selfie Stick

W sklepach znajdziesz różnego typu uchwyty GoPro. Ciekawy uchwyt do kamery GoPro to GoPro El Grande Selfie Stick. Jest to aluminiowy wysięgnik teleskopowy nadający się do używania praktycznie w każdych warunkach atmosferycznych. Rozłożony ma maksymalną długość 97 cm, zatem swobodnie możesz nim robić ujęcia z dystansu. Uchwyt GoPro wyposażony jest w głowicę kulową i szybkozłączkę, dzięki którym możesz precyzyjnie ustawić kamerę GoPro. Może też posłużyć jako statyw do Twojej kamerki sportowej.

GoPro Grenade Grip

Inny uchwyt do kamery GoPro to dostosowany do użytkowania z wszystkimi kamerami GoPro uchwyt GoPro Grenade Grip. Jest niewielkich rozmiarów (ze spokojem zmieścisz go w kieszeni) i ma stosunkowo niewielką wagę (waży 85 gram). Jest bardzo poręczny, dzięki czemu gwarantuje stabilizację obrazu podczas robienia ujęć.

Uchwyt obrotowy GoPro

Uchwyt obrotowy GoPro pozwala na dowolne ustawienie kąta mocowania kamery GoPro, dzięki czemu daje zupełnie unikalne możliwości robienia ujęć. Uchwyt ten jest wzmocniony dodatkowym tworzywem, co zwiększa jego żywotność. Posiada element samoprzylepny wykonany z wysokiej jakości taśmy technicznej.

Monopod 3-Way GoPro

Jeden z ciekawszych uchwytów to monopod 3-Way GoPro. Jest to łamany monopod, którego możesz użyć w trzech różnych wariantach – nie tylko jako uchwyt GoPro do trzymania w ręce, ale również jako wysięgnik do selfie albo statyw do kamery GoPro.

Uchwyt do GoPro typu Shorty

Jeśli wolisz coś kompaktowego, to rozwiązaniem będzie krótki uchwyt Go Pro typu Shorty. Zmieści się w kieszeni spodni lub w torebce. Łączy w sobie dwie funkcje – wysięgnika i statywu. Ma autentycznie niewielkie rozmiary – po złożeniu zajmuje 11,7 cm. Jest kompatybilny z wszystkimi kamerami GoPro. Zobacz więcej na https://www.gohd.pl/kategoria/akcesoria-gopro