Wielu miłośników sportów wodnych rejestruje swoje wyczyny. Jest to wyraz naturalnej potrzeby zachowania wyjątkowych chwil w pamięci i podzielenia się nimi z bliskimi osobami lub w społecznościach internetowych.

Jednym ze sposobów zatrzymywania tych chwil jest nagrywanie ich za pomocą kamerek sportowych GoPro. Są to wysokiej jakości kamerki, które sprawdzają się nawet w ekstremalnych warunkach. Również akcesoria, które można dokupić do kamer GoPro (np. uchwyt pływający do GoPro) są niezawodne i ułatwiają robienie zdjęć i nagrywanie filmików – nawet pod wodą.

Kamera GoPro Hero

Kamera GoPro z serii Hero i kompatybilne z nią akcesoria są idealnym rozwiązaniem dla miłośników sportów wodnych, którzy chcą udokumentować swoje wyczyny. Kamera GoPro jest wodoszczelna i nie wymaga zakładania dodatkowej obudowy. Dzięki temu możesz bez czasochłonnego przygotowania korzystać z niej w każdych warunkach atmosferycznych. Pływasz na desce albo nurkujesz? Kamera GoPro wodoszczelna jest stworzona właśnie dla Ciebie!

Uchwyt pływający GoPro Bobber

Uchwyt pływający GoPro Bobber to najlepsze rozwiązanie jeśli kochasz pływać, nurkować, czy surfować. Tego typu uchwyt do kamery GoPro zapewni bezpieczeństwo Twojej kamerki sportowej – uchwyt pływający do GoPro nie zatonie i ma jaskrawo żółty kolor, dzięki czemu łatwo znajdziesz go na wodzie.

GoPro Float

GoPro Float to gąbka wypornościowa pasująca do serii GoPro Hero, dzięki której Twoja kamerka nie ma szans na zatonięcie. Gąbka jest w intensywnie pomarańczowym kolorze, więc łatwo będzie ją znaleźć. A razem z nią – Twój sprzęt. Gąbkę mocuje się do obudowy kamery GoPro.

GoPro Anti Fog Inserts

GoPro Anti Fog Inserts to tak zwany must have, czyli wkładki pochłaniające wilgoć. Mogą się przydać w wielu sytuacjach, zwłaszcza jeśli kochasz freediving albo wakeboard.

Wodoodporne etui GoPro Case Black

Akcesoria GoPro to również wodoodporne etui GoPro Case Black. Pokrowiec jest niezwykle poręczny i daje możliwość bezpiecznego przechowywania kamery i najpotrzebniejszych akcesoriów nawet w kontakcie z wodą.