Kamery GoPro dają niezwykłe możliwości wszystkim entuzjastom sportów ekstremalnych. Aby nakręcony materiał był jak najlepszej jakości warto zainwestować w statyw do GoPro. Przyda się on Tobie w każdej sytuacji, w której będzie Ci zależało na wyjątkowym ujęciu i stabilnym obrazie. Dziś prezentujemy różne statywy do GoPro.

GoPro Gooseneck

Gooseneck to elastyczny statyw do GoPro, który zaskakuje swoim futurystycznym wyglądem. Nie jest on przypadkowy. To właśnie jego nietypowa, giętka budowa powoduje, że ten statyw do GoPro jest bardzo elastyczny i umożliwi Tobie na dowolne położenie kamery GoPro. Statyw Gooseneck wygina się na wiele sposobów i powoduje, że ujęcia, które kręcisz są zupełnie wyjątkowe.

Stabilne filmy, z ujęciami z różnego punktu widzenia będą świetnym materiałem, którym będziesz się mógł pochwalić znajomym. Jest prosty w obsłudze i łatwy w montażu, a przy tym pasuje do wszystkich kamer GoPro. Maksymalna długość statywu to ok. 20 cm.

Uchwyt GoPro typu Shorty

Jeśli wolisz coś kompaktowego, to dobrym rozwiązaniem będzie uchwyt Go Pro typu Shorty. Jest to idealny gadżet, jeśli szukasz małego statywu, który zmieści się w kieszeni spodni. Łączy w sobie dwie funkcje – wysięgnika i statywu. Można powiedzieć, że ma naprawdę niewielkie rozmiary, bo po złożeniu zajmuje 11,7 cm. Jest kompatybilny z wszystkimi kamerami GoPro.

Trójnogi statyw do GoPro z mocowaniem

Trójnogi statyw do GoPro z mocowaniem pozwala na montaż kamer GoPro. Posiada szybkozłączkę, dzięki której możesz precyzyjnie ustawić kamerę GoPro i z łatwością ją odpiąć. Jest wytrzymały i ma niewielką wagę.

Statyw Fusion Grip GoPro

Statyw Fusion Grip GoPro to doskonałej jakości statyw, który posłuży Ci również jako wysięgnik albo uchwyt. Nóżki statywu Fusion Grip GoPro są zakończone magnesami, więc statyw nie rozłoży się wbrew Twojej woli. Możesz go postawić na każdej gładkiej powierzchni. Ma też blokadę, która zapobiegnie niespodziewanemu złożeniu się. Po rozłożeniu osiąga maksymalnie 56 cm. Pasuje do każdego typu kamery GoPro.