Jeśli chcesz, żeby Twoja kamera GoPro miała większy zasięg, to zastanów się, czy dobrym rozwiązaniem nie byłby kijek do GoPro. Jeśli nie wiesz, który teleskopowy uchwyt do GoPro wybrać – krótki uchwyt do GoPro, czy teleskopowy uchwyt do GoPro – to dobrze trafiłeś. Dziś na tapetę trafia kijek do GoPro.

Kijek do GoPro

Przykładem takiego uchwytu jest krótki uchwyt do GoPro typu Shorty. Jest to idealny gadżet, jeśli nie zależy Tobie teleskopowym uchwycie, tylko szukasz małego statywu, który zmieści się w kieszeni spodni. Krótki uchwyt do GoPro typu Shorty może Ci posłużyć jako wysięgnik i statyw. Maksymalna długość uchwytu po jego rozłożeniu to 22,7 cm. Po złożeniu zajmuje jedynie 11,7 cm.

Kijek do GoPro typu Shorty pasuje do wszystkich kamer GoPro.
GoPro El Grande Selfie Stick

Teleskopowy uchwyt do GoPro to GoPro El Grande Selfie Stick. Jest to aluminiowy wysięgnik teleskopowy, którego możesz używać w każdych warunkach atmosferycznych. Rozłożysz go maksymalnie do długości 97 cm, więc swobodnie możesz robić ujęcia z dystansu. Uchwyt teleskopowy GoPro wyposażony jest w głowicę kulową i szybkozłączkę, dzięki którym możesz precyzyjnie ustawić kamerę GoPro. Może też posłużyć jako statyw.

Teleskopowy uchwyt do GoPro o dużym zasięgu

Inny uchwyt teleskopowy GoPro to monopod teleskopowy o długości do 100 cm. Dodatkowo mamy rączkę o długości 12 cm. Dobrze leży w ręce i nie ma obawy, że się z niej wysunie. Maksymalne obciążenie, które wytrzyma ten teleskopowy uchwyt do GoPro to 1 kg. Jest kompatybilny z wszystkimi kamerkami amerykańskiego producenta GoPro.