Kamera GoPro Hero 7 to absolutna nowość. Jeśli myślisz o zakupie wysokiej jakości kamerki sportowej, która na każdym kroku będzie Cię zaskakiwać swoimi możliwościami, to powinieneś pomyśleć o zakupie najnowszego modelu kamerki GoPro. A oprócz sprzętu warto będzie też kupić odpowiedni futerał do GoPro, najlepiej wodoodporne etui GoPro, czyli GoPro Case Black.

Dlaczego GoPro Hero 7?

Można by długo pisać o zaletach najnowszej wersji GoPro Hero, ale chcemy dziś zwrócić uwagę na stabilizację obrazu, jakiej dotąd nie było na rynku. Super wydajny procesor GoPro Hero 7 oznacza doskonałą stabilizację obrazu i miękkie ujęcia pozbawione drgań – redukcja drgań jest zaskakująco skuteczna nawet w czasie uprawiania sportów ekstremalnych. Najprościej mówiąc – GoPro Hero 7 ma tak stabilny obraz, że nie musisz nawet dokupywać gimbala.

Mocne strony GoPro Hero 7

GoPro Hero 7 ma czytelny wyświetlacz LCD o dużej rozdzielczości oraz uproszczony i bardziej intuicyjny interfejs. Zaletą jest przezroczyste menu, które umożliwi Ci skorygowania kadru nawet w trakcie zmiany ustawień.

Co ważne, GoPro Hero 7 można bardzo szybko naładować (świetnie sprawdzającą się ładowarką jest GoPro Supercharger), dzięki czemu nie umknie Ci żaden kadr, który chciałbyś uwiecznić. Aby Twój przygotowany do pracy sprzęt dobrze zabezpieczyć, warto kupić case do GoPro, a odpowiednim wyborem będzie wodoodporny futerał do GoPro.

Kup odpowiedni case do GoPro

Akcesoria z serii GoPro to między innymi pokrowce na kamerki. GoPro Case Black jest bardzo poręcznym etui i da Ci możliwość bezpiecznego przechowywania nie tylko Twojej kamery, ale i najpotrzebniejszych akcesoriów. Wodoodporne etui GoPro Case Black jest niezwykle poręczne i zabezpieczy Twój sprzęt nawet w kontakcie z wodą.