Zima to idealny czas na wspólne wypady i korzystanie z tego, co oferują nam góry. Wielu z nas chce uwiecznić wspólnie spędzone na stoku chwile lub po prostu nakręcić filmik z zimowego wyjazdu. Aby nakręcony materiał miał jak najlepszą jakość obrazu warto zainwestować w statyw do kamerki sportowej.

Zainwestuj w dobry statyw

Jeśli posiadasz kamerkę amerykańskiego producenta GoPro, to nie ryzykuj kupna pierwszego z brzegu statywu – może się okazać, że wyrzucisz pieniądze w błoto. Lepiej zainwestuj w oryginalny statyw do GoPro, który przyda się Tobie do robienia wyjątkowych ujęć. Zaskocz swoich bliskich jakością obrazu!

GoPro Gooseneck

GoPro Gooseneck to elastyczny statyw do GoPro, którego nietypowa, giętka budowa powoduje, że jest bardzo elastyczny i umożliwi Tobie na dowolne ułożenie kamerki. Statyw Gooseneck wygina się na wiele sposobów, dzięki czemu ujęcia, które nakręcisz będą zupełnie wyjątkowe i zaskoczą Cię swoją jakością.

Co więcej, będziesz mógł się pochwalić znajomym, że dzięki Twojej kamerce GoPro kręcisz stabilne filmiki, z ujęciami z różnego kąta widzenia. Ten wyjątkowy statyw do GoPro jest prosty w obsłudze i łatwy w montażu. Pasuje do wszystkich rodzajów kamer GoPro. Maksymalna długość statywu to ok. 20 cm.

Statyw Fusion Grip GoPro

Statyw Fusion Grip GoPro to wysokiej jakości statyw, który posłuży Ci również jako wysięgnik albo uchwyt. Nóżki, które ma statyw Fusion Grip GoPro są zakończone magnesami, więc statyw nie rozłoży się niespodziewanie wbrew Twojej woli. Możesz go postawić na dowolnej gładkiej powierzchni. Posiada blokadę, która zapobiegnie złożeniu się. Osiąga maksymalnie 56 cm. Pasuje do każdego typu kamery GoPro.